Özel Yazılım Geliştirme

ITERA Bilişim, değişimin içinde olduğumuz günümüz koşullarında, kuruluşunuza özel ihtiyaç duyduğunuz Yazılım Çözümlerinin geliştirilmesini, bakım ve desteğini bünyesinde bulunan danışman, analist ve uzman mühendis kadrosu ile hizmet sunmaktadır.
İş hedeflerinizi başarmak için şirket yazılımlarınızın kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, uyumlu ve güvenli olması gerekir.

Bu noktada paket program olarak piyasaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Çünkü; aynı sektördeki şirketlerin bile kurum içi iş yapış biçimleri farklıdır.

ITERA Bilişim firmanız için ihtiyaç duyulan özel yazılımı, proje bazlı veya devamlı olarak sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile en doğru ve hızlı biçimde oluşturmayı hedefler.

Sunduğumuz Avantajlar

Geliştirilmeye herzaman açıktır

Değişen ve Gelişen Dünyaya Uyum Yeteneği
Kullandığımız Microsoft teknolojileri sayesinde hem gelişen teknolojiye uyum yeteneği hemde sürekli gelişime açıktır. Her modül kolayca sisteme uyarlanabilir ve projeniz bölümlere ayrılarak yaşamına başlayabilir.

Kritik modülleri öne alarak süreci başlatabilir, geçen zaman içerisinde düşündüğünüz tüm modülleri sisteme dahil edebilirsiniz.

Verimliliğin artması

Sürekli artan satış grafikleri
Daha az kaynak, daha az efor ve sonucunda artan satış grafikleri maksimum verimi elde etmenizi sağlayacaktır.

Zamandan tasarruf sağlanma

Daha Hızlı ve Daha Güvenli
Kolaylaştırılmış süreçler, performans artışını beraberinde getirir. Basit olarak nitelendirilen işlere ayırdığınız vakitler tamamen ortadan kaldırılır. Ay sonu raporları, çapraz kontrol mekanizmaları, veri kalitesi gibi sürekli kontrol altında tutmanız gereken işler minimize edildiğinden, işinizi geliştirmeye daha çok vaktiniz kalır. 

Risklerin en aza indirilmesi

Afet Kurtarma Planları ve Online Yedekleme
Projenin her safhasında, kriz yönetimi planları hazır olarak bulundurulur. Veritabanı yedeklemeleri, kaynak kodların yedeklenmesi fiziksel yedekleme haricinde online olarak da bulutta tutulmaktadır. Veri kaybını engelleyecek tüm sistemler aktif olarak kullanılmaktadır.

Tüm sistem hareketleri ISO standartlarına göre arşivlenerek, hiç bir kayıt fiziksel olarak silinmemektedir. Bu sayede 3. şahıs riskleri engellenmektedir. Sistemde tüm personelin yaptığı hareketler görülebilir ve istenildiği takdirde yapılan işlemler geri alınabilir.

Maliyetlerin azalması

Operasyonel süreçlerde değişiklik ve iyileştirmeler yapılır.
Yeni sisteme geçiş ile beraber tüm süreçleri kısalatılmış, kolaylaştırılmış ve otomatikleştirilmiştir. Bu sayede daha önceki sistemlerdeki gibi fazla sayıda personel çalıştırmak zorunda kalmazsınız ve personele olan bağımlılığınız azalır. 

En önce personel maaliyetindeki düşüş olarak başlayan süreç, zaman içinde tüm kurum giderlerine yansıyarak sizin vaktinizin işinize yoğunlaşmasını sağlar. Tüm operasyon süreci tek merkezden yürütülerek, operasyon maaliyetleri sürekli düşen grafik sergilemektedir.

İş gücü maliyetinin azalması

Kurum giderleri sürekli azalan bir grafik sergiler.
Özel yazılıma yapmış olduğunuz yatırım, başta fazla olarak gözükebilir. Fakat projeyi çok boyutlu olarak incelediğiniz zaman süreç içerisinde bu yatırım maaliyeti gittikçe azalan bir grafik gösterecektir.

Geçen zaman içerisinde kurumunuzun diğer giderlerinde (eleman maaliyeti gibi.) de ciddi  azalma meydana gelecektir.

Maliyetlerin önceden tahmin edebilmesi

Detaylandırılmış Proje Planları ile Gerçekçi Süreçler
Alanında uzman analistlerimiz ile yaptığımız detaylı proje planları en ince ayrıntısına kadar dökümante edilmektedir. Kaynakların doğru saptanması ile beraber kusursuz bir mühendisliğe dönüşmektedir. Bu sayede, hangi modülün ne kadar süreceğini ve maaliyetlerini tahmin etmek çok kolaydır.
l